serwery z nepalu?

Tutaj będziemy zamieszczać informacje na temat postępu prac nad grą Clash II
Post Reply
Pomidor
Posts: 1
Joined: Mon Oct 24, 2022 5:30 pm

serwery z nepalu?

Post by Pomidor »

Mam pewien problem zakupiłem wczoraj Clash II, i do teraz nie jestem w stanie pobrać gry przy łączu 750mbit pobiera mi gre z prędkością od 0,06 mb/s i często zrywa po wznowieniu na chwile wskakuje na cos koło 30mb/s chwila i znowu zwalnia by po jakimś czasie znowu się przywiesić, przez około 20 godzin pobrałem jakieś 9 gb. Czy ktoś tak miał, czy mam szukać problemu u siebie ? Nadmienię tylko, że na innych platformach zasysa jak złe.


Edit: Wrzucam screeny
Attachments
olaboga 3.jpg
olaboga 3.jpg (80.29 KiB) Viewed 21547 times
olaboga 2.jpg
olaboga 2.jpg (56.79 KiB) Viewed 21547 times
olaboga 1.jpg
olaboga 1.jpg (53.39 KiB) Viewed 21547 times
krzysiek
Posts: 1
Joined: Tue Dec 22, 2020 11:44 pm

Re: serwery z nepalu?

Post by krzysiek »

Cześć,
czy udało Ci się pobrać grę?
User avatar
BoghuteAra
Posts: 57
Joined: Thu Feb 04, 2021 7:16 pm

Re: serwery z nepalu?

Post by BoghuteAra »

Pomidor wrote: Mon Oct 24, 2022 5:38 pm Mam pewien problem zakupiłem wczoraj Clash II, i do teraz nie jestem w stanie pobrać gry przy łączu 750mbit pobiera mi gre z prędkością od 0,06 mb/s i często zrywa po wznowieniu na chwile wskakuje na cos koło 30mb/s chwila i znowu zwalnia by po jakimś czasie znowu się przywiesić, przez około 20 godzin pobrałem jakieś 9 gb. Czy ktoś tak miał, czy mam szukać problemu u siebie ? Nadmienię tylko, że na innych platformach zasysa jak złe.
Na oficjalnym kanale Discord założonym przez Prime Bit Games SA kilka osób również żali się na bardzo niską prędkość pobierania i chociaż pod koniec października zmieniono lokalizację serwera to niewiele to pomogło, więc wyszło na to, że rzeczywisty problem jest w launcherze i twórcy gry będą pracować żeby to naprawić.
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:
Post Reply