Prezenty dla żony w Clash

Post Reply
User avatar
thomrgal
Posts: 1
Joined: Thu Nov 04, 2021 10:15 am

Prezenty dla żony w Clash

Post by thomrgal »

W czasie gry dostajemy propozycję ożenku. Później żona prosi nas o prezenty. Ja miałem siedem różnych opcji:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Wydaje mi się, że potomek urodzi się po iluś prezentach a nie po wydanej kwocie pieniędzy i warto wczytać wcześniejszego sejwa minimalizując koszty, tak jak przy kopaniu skarbu. Przypominam, że niedoceniona żona może zburzyć nam zamek.
User avatar
BoghuteAra
Posts: 57
Joined: Thu Feb 04, 2021 7:16 pm

Re: Prezenty dla żony w Clash

Post by BoghuteAra »

thomrgal wrote: Thu Mar 24, 2022 12:13 pmW czasie gry dostajemy propozycję ożenku. Później żona prosi nas o prezenty. Ja miałem siedem różnych opcji:
Zachcianek jest łącznie 25 - najtańsza kosztuje 20 szt. złota, a najdroższa aż 500 szt.
thomrgal wrote: Thu Mar 24, 2022 12:13 pmWydaje mi się, że potomek urodzi się po iluś prezentach a nie po wydanej kwocie pieniędzy i warto wczytać wcześniejszego sejwa minimalizując koszty, tak jak przy kopaniu skarbu.
Dowódca rodzi się po 4 spełnionych zachciankach pod rząd.
thomrgal wrote: Thu Mar 24, 2022 12:13 pmPrzypominam, że niedoceniona żona może zburzyć nam zamek.
Może, ale nie musi. Pozostałe opcja to wybuch zarazy lub pozbawienie nas całego zapasu złota w jednym z naszych zamków, a jeżeli mamy wyjątkowe szczęście to nie spotka nas nic złego.

Po więcej szczegółów zapraszam do działu Królowa na mojej stronie poświęconej pierwszej części Clash:
http://clash.y0.pl/krolowa/
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:
Post Reply